Oblečenie na tanec, lekciu jógy, do fitka, či ako súčasť tvojho outfitu

Väčšinou sa vám prihováram bez slov, z tanečného parketu. Pre mňa najkrajšou dávkou emócií – tancom. Tanec milujem, je to moja srdcová záležitosť. Od mala sa mi boky nezastavili a hneď bolo jasné, že budem tanečníčka.
Dnes už 16 rokov aktívne trénujem. Je to síce veľká drina, pot, slzy aj zranenia. No tanec mi vždy dovoľuje pocítiť neopísateľnú voľnosť a lásku k hudbe, a pohybu vôbec.
Stále skúšam nové tanečné štýly, či rôznych lektorov. Každý ma niečo nové naučil, rozšíril obzory a posunul ma tam, kde som teraz. Vo fáze, kedy si plním jeden zo svojich snov pre všetky z vás..


Veľakrát som dostala otázku, načo sa tak pekne obliekam – veď to je len tréning. Načo sa vôbec malujem – aj tak sa spotím.
Moja odpoveď je veľmi jednoduchá. „Tanečníci sú hercami bez slov“. A teda, pohybom predávame to, čo práve cítime. Ak sa na parkete cítim žensky a sebavedomo, viem to preniesť do svojho pohybu. To všetko ma inšpirovalo k tomu, aby som vytvorila vlastnú kolekciu športového oblečenia. Takého, ktoré bude vyzdvihovať vašu krásu, sexepíl a pri pohybe budete žiariť.

Viac na mojom instagramovom profile @byadrianateri