Si naša TOPKA

„Milá naša učiteľka Aďka, nedá mi, aby som nenapísala pár slov na prebiehajúci kurz tanca pre začiatočníkov. Chcem Ti hlavne poďakovať za skvelé hodiny nášho tanca, kde nechýba zábava a dobrá nálada,  ktoré jednoznačne odporučím každej osôbke, ktorá prejaví o tanec záujem.  Ja osobne som polienko, ale po absolvovaní pár hodín latina vo FitFabrik, som zistila, že vďaka tvojmu vynikajúcemu, dobrému a trpezlivému prístupu, mám chuť chodiť na ďalšie tvoje hodiny a prihlásiť sa na tento kurz. Snažíš sa nás viesť uvoľneným spôsobom, a tým nám poskytuješ nezabudnuteľné hodiny tanca, pri ktorých sa nám uvoľňujú hormóny šťastia. Si profesionálka, vieš predať svoje umenie, máš ľudský a kamarátsky prístup a dokážeš vykúzliť na každej hodine príjemnú atmosféru. Oceňujem hlavne tvoj individuálny prístup a neustále opakovanie našich nepodarených krokov.  Keď človek odchádza z tvojich hodín cíti sa síce troška unavený, ale zároveň ako znovuzrodený a spokojný, že niečo urobil pre svoje telo a dušu a teší sa na ďalšie tvoje  hodiny. Si naša TOPKA,  a to hlavne preto, že pocit z dobre stráveného času v Yoga Space je najmä zásluhou tvojej charizmy. Ďakujeme…“

Janka

Vždy som sa na ňu pozerala a vravela si  – takto chcem aj ja vyzerať

„Aďka je profesionálka, s úžasným prístupom a tancom v krvi. Zo žien vydoluje ženskosť a sexepíl o ktorom možno ani netušili 😉 A z mužov rytmus a vystupovanie podľa bontónu.
Má trpezlivosť, veselú povahu a inšpiratívnu postavu. Vždy som sa na ňu pozerala a vravela si  – takto chcem aj ja vyzerať 🙂
Hodiny vždy boli aj zábavné aj náučné. Ak niekomu nejaký prvok nešiel vždy mala v rukáve alternatívu B (jednoduchšiu), ktorou vás potom aj tak dopracovala k tomu pohybu ktorý chcela.
Z tréningu budete odchádzať nabudené, šťastné, spokojné a správne „rozbite“.
Pretože aj keď sa to nezdá, je to riadna makačka. Odporúčam všetkými desiatimi„

Rebeka

Úžasný relax

„Vrelo odporúčam Aďkine hodiny. Výborná nálada,výborná atmosféra,výborná trénerka.
Úžasný relax na hodinách latino„

Barbora

Lepšiu učiteľku tanca ako Aďku si neviem ani predstaviť

Lepšiu učiteľku tanca ako Aďku si neviem ani predstaviť. Je milá, priateľská. Aj keď z nás už „tečie“ nás dobije pozitívnou energiou. Najlepšie sú jej náučné názvy ako kabelka style alebo predstavme si pred sebou fešáka, ktorému ukazujeme naše krásne dlhé nôžky ?  Každej žene vie pozdvihnúť sebavedomie a vždy sa na jej hodinu teším.

Majka